Erkek Kot Giyim - Erkek Kotları - Doğru Giysiyi Seçmek

Satılık ve kiralık ev araba ve diğer ürünler bu alana
Cevapla
sadecekot
Mesajlar: 3
Kayıt: Cmt Eki 10, 2020 11:40 am

Erkek Kot Giyim - Erkek Kotları - Doğru Giysiyi Seçmek

Mesaj gönderen sadecekot »

Erkek kot kıyafetleri her zaman popüler olmuştur. Kotlardan ceketlere ve gömleklere kadar bu moda trendi asla ölmeyecek.

Bazen erkek kotlarının koordine edilmesi gerekir ve bu oldukça zor olabilir. İşte denim modasında erkekleri giydirirken birkaç ipucu:

Renk burada anahtardır. Bu nedenle, bir erkek iki denim giysi giymek istediğinde, renklerin doğru olması önemlidir. İki kot giysinin renklerini olabildiğince benzer hale getirmeye çalışın. Denim renkleri çok aşırı olduğunda koordinasyonsuz görünebilir. Bu, bir bütün olarak kıyafet üzerinde bir kafa karışıklığı hissi yaratabilir.

Erkek kotu alırken doğru kesimi yapmak çok önemlidir. Dolayısıyla, tarzınız ne olursa olsun, içinde rahat olduğunuzdan ve çok işlevli olduğundan emin olun. Bu yüzden bir kot ceket alırken, soğuk günler için gömleğinize ve belki bir forma sığabileceğinden ve yıllarca dayanacağı için çok sıkı olmadığından emin olun!

Bir ceket satın alırken, yapmak istediğiniz şeyi emdirmek için doğru renklendirmeyi yaptığınızdan emin olun. Örneğin, taşla yıkanmış kotlar hafta sonları ve tatiller için uygunken, siyah ve koyu kotlar daha profesyoneldir ve günlük bir günde çalışmak için giyilebilir.

Birkaç yıl içinde modaya uygun olmayacakları için modaya uygun nakışlarla ve en iyi tasarımlarla erkek kot pantolonlarından uzak durun. Erkek kotunu seçerken, en azından birkaç yıl içinde asla modası geçmeyeceği için sadeliğe gidin.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde birçok erkeğin skinny jean'leri tercih ettiği aşikar. Bu, onu takip etmek isteyenler için harika bir moda trendi ama daha iyi bir I seçeneği arayanlar için; Rahat hissettiğiniz şey için gitmeniz önerilir. Skinny kotların ortalama bir Joe, giyilmemiş kottan daha rahat olduğundan şüpheliyim ve hangi kot pantolonu tercih ettiğiniz konusunda telaşlı değilseniz bu cevap olabilir.

Erkek Kot Astarı
Uygun bir astar arayın. Bazı ceketler özel astarlı değildir ve bu, soğuk kış günlerinde sizi yeterince sıcak tutmadıkları anlamına gelir. Polar astarlı ceketler muhtemelen kazanır ancak bu kadar sıcak bir şey arıyorsunuz, pamuklu astar da idealdir.

Erkek kotu satın alırken, doğru kesimi ve tasarımı bulmak zor olabilir, bu yüzden umarım bu, erkekler için kot giysileri satın almak için bazı ipuçları verilmesine yardımcı olmuştur. Denim asla modası geçmez, bu yüzden bir denim ürünü alırken neredeyse asla yanlış yapamazsınız.

Şimdi size Hollywood yıldızı görünümünü nasıl elde edeceğinizi göstermek istiyorum.
Erkek kot giyim modelleri
https://sadecekot.com/
Cevapla