Wordpress SEO Backlink - Wordpress siteleriniz için kaliteli backlink

Cevapla
susturucu
Mesajlar: 32
Kayıt: Prş Eyl 17, 2020 9:08 am

Wordpress SEO Backlink - Wordpress siteleriniz için kaliteli backlink

Mesaj gönderen susturucu »

Backlink nedir
Başlangıç ​​olarak, geri bağlantılarla ilgili en yaygın efsanelerden birini tartışalım. Birçok insan ne kadar çok geri bağlantıya sahipseniz o kadar iyi olduğuna inanıyor. Bu her zaman doğru değildir! 5.000 profil iyi olabilirken, 5.000 profil geri bağlantısından ziyade bir PR7 ana sayfasından bir geri bağlantı almayı tercih ederim. Tüm geri bağlantılar eşit DEĞİLDİR. Bazı geri bağlantılar diğerlerinden daha iyidir ve nicelikten çok niteliğe gitmek her zaman iyidir. Örneğin, 250 makale geri bağlantısı genellikle 5.000 forum profilinden daha güçlü olabilir, çünkü makale geri bağlantıları makalenizle daha alakalı sayfalarda listelenir.

https://sendbacklink.com/

Backlink önemi
Birçok insanın yaptığını gördüğüm yaygın bir hata, web sitelerine yalnızca bir kez geri bağlantı oluşturup sonra unutmalarıdır. Büyük bir web sitesi işletiyorsanız, düzenli olarak geri bağlantı oluşturmanız gerekir. Sadece bir kez geri bağlantı oluşturursanız, web siteniz arama motoru sıralamasında o kadar uzun süre dayanmayabilir. Backlinkler silinebilir, rakipleriniz daha fazla backlink oluşturabilir vb. Düzenli olarak backlink oluşturmanız gerekir!

Yüksek Backlink Performansı
Son zamanlarda haberlerde yer alan bir başka efsane, tüm geri bağlantılarınız için aynı çapa metnini kullanmanın uygun olduğu fikridir. Son zamanlarda, bağlantı metninizi tüm geri bağlantılarınız için aynı tutmanın bu geri bağlantıların gücünü azaltabileceğine dair son güncellemeyle birçok kişi zor yoldan öğrendi. Arama motorları bunu doğal olmayan olarak görecek ve bu geri bağlantıların etkisini sınırlamaya çalışabilir.
İçeriğe geç

backlink
08:00 - 18:00
pazartesiden cumartesiye
Bize e-posta gönderin
info@sendbacklink.com

kaliteli backlink hizmeti

Dükkan

İletişim

hakkında

satış politikası


web siteniz için şimdi kaliteli bir geri bağlantı satın alın
Web siteniz analiz edildikten sonra size en uygun makaleler belirlenecek ve backlinkleriniz başlatılacaktır.

Şimdi Satın Al
Telif Hakkı © 2020 | geliştirici Best4you
Cevapla