Erkek Kot Giyim - Bayan Kot Giyim | Sadece Kot Giyim

Cevapla
sadecekot
Mesajlar: 3
Kayıt: Cmt Eki 10, 2020 11:40 am

Erkek Kot Giyim - Bayan Kot Giyim | Sadece Kot Giyim

Mesaj gönderen sadecekot »

Kot Giyim Facebook
Kot Giyim
Kotlar Hakkında
Kaliteli ve iyi kot pantolonlar gardırobunuzdaki en önemli parçalardan biridir çünkü hemen hemen her durumda giyebilirsiniz. Bu nedenle, iyi uyan ve uzun süre dayanacak bir çifti nasıl seçeceğinizi bilmelisiniz. İlk adım, hangi türü satın almak istediğinizi bilmektir. Kot pantolonların farklı tasarımları vardır ve yanlış tasarımı satın almak sizi rahatsız edebilir.

Bir sonraki adım, mevcut çeşitli markaları bilmektir. Her markanın özdeşleştiği bir tarzı vardır. Hangi markanın en iyi düz veya dar veya rahat kot pantolonlara sahip olduğunu ve hangisinin iyi standart kot pantolonlara sahip olduğunu bilmeniz gerekir. Bu, satın almaya çıktığınızda işinizi kolaylaştırır. Düz bir kot pantolona ihtiyacınız varsa, hepsini takmak yerine sadece iyi düz olanları yaptığını bildiğiniz marka adını seçin. Doğru kot markaları öğrenmek için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz, yorumları okuyun ve favori mağazanızdan ipuçları istemeyi unutmayın.

Çoğu insan iyi bir kot alır, ancak vücut şekli için yanlış stili satın alır, bu nedenle başka türlü iyi kot pantolonlarda komik görünebilir veya garip hissedebilir. Önce vücut şeklinizi belirleyin, ardından hangi tarzın vücut şeklinize uygun olduğunu araştırın. Erkekler düz paçalı kesim kot pantolonları tercih etmeli ve daralan paçalı kotlardan uzak durmalıdır. Bununla birlikte, kadınlar farklı vücut şekillerine sahip oldukları için daha fazla seçim yapabilirler. Büyük kalçalarınız varsa sivri bacak açıklıklarından kaçının ve zayıfsanız, küçük bacak açıklıklarıyla klasik kesimi tercih edin. Şüpheniz varsa, en yakın satış temsilcisinden size yardım etmesini isteyin.

Çoğu durumda kot pantolonlar giyilse de, stil ve renk onları nerede giyeceğinizi belirler. Ofis ve akşam kokteyl etkinlikleri için koyu kotu seçin. Gündüz partiye giderken cesur tasarımlarla açık renkler giyebilirsiniz. Hafifçe solmuş kot pantolonlar bir spor etkinliği için harika görünüyor. Koyu mavi veya siyah kot, bir erkek blazeriyle veya kadınlar için uygun bir ceketle eşleştirildiğinde, gündelik bir hafta sonu için harika bir kıyafettir.

Alışveriş yaparken, maliyet, elde etmeyi bekleyebileceğiniz kalitenin adil bir işaretidir. Çoğu durumda, kaliteli markalar normal kot pantolonlardan daha pahalıya mal olacaktır. Bununla birlikte, resmi web sitelerinden veya tasarruf mağazalarından çevrimiçi alışveriş yaparsanız, yüksek kaliteli markaları indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Sadece kot markalarını bulabileceğiniz ve kaliteden ödün vermeden kot giyimi tercih etmeniz için sizlere en iyi, en trend kot markalarını sunuyoruz.
Cevapla