YouTube abone gönderme - YouTube Abonelerini Artırın - Otomatik Programlar

Cevapla
susturucu
Mesajlar: 29
Kayıt: Prş Eyl 17, 2020 9:08 am

YouTube abone gönderme - YouTube Abonelerini Artırın - Otomatik Programlar

Mesaj gönderen susturucu »

YouTube abone gönderme YouTube'un en heyecan verici özelliği, bir videoyu izledikten sonra yorum bırakma yeteneği olabilir. Geri bildirim mekanizması olarak, kayıtlı herhangi bir kullanıcı bir kez video yükleyebilir ve videosunun derecelendirmesini belirlemek için YouTube yorumları alabilir. Videolarla ilgili yorum almak, bir videoyu YouTube'da hem YouTube için dahili olarak hem de pazarlama çabalarınız için harici olarak derecelendirmek için çok önemlidir. Yorumlar, pazarlama için güvenilir barometre haline gelmeleri için YouTube'da video paylaşma ve yükleme olasılığı en yüksek olan kayıtlı kullanıcılar tarafından bırakılır.

Otomatik YouTube Programları Çalışıyor mu?
İzlenme sayısını artırmak için birçok otomatik sistem geliştirildi ve böylece yüklenen videolar hakkındaki yorumların sayısı artırıldı. Bu otomatik YouTube pazarlama sistemleri, arkadaşlık istekleri oluşturmaya, videoları otomatik olarak paylaşmaya, mesaj paylaşmaya, kanallarda mesaj göndermeye, videolara yorum göndermeye vb. Yardımcı olur. Bu sistemler, arkadaşlarınızı, favorilerinizi ve aboneleri senkronize ederek yüklediğiniz videolara erişmelerine olanak tanır. Otomatik sistemlerin kullanımıyla, kanallara ve videolara otomatik olarak abone olabilir ve aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ayrıca yorum gönderdikten sonra arkadaşlarınızın isteklerini otomatik olarak kabul edebilirsiniz. Bu tür otomatik araçların satın alınması, ek takip stratejisiyle birlikte YouTube kuralları ve düzenlemelerinin hüküm ve koşulları dahilinde kullanılırsa ürününüzü tanıtmanıza ve abone kazanmanıza yardımcı olabilir.

Yorumların Manuel Olarak Biriktirilmesi
YouTube'a bir video ekleyerek ve videonuzun bağlantısını Facebook ve Twitter sosyal web sitelerindeki arkadaşlarınızla paylaşarak, pazarlama programları olmadan videolarınız hakkında daha fazla abone ve yorum alabilirsiniz. Oradan, insanlar videonuzu paylaşmaya başlarsa viral etki artar. İzleyicilerden izledikten sonra yorum eklemelerini istediğinizde bu etki artar. Tüm bunlar elbette videodaki içeriğin hem duygusal hem de niteliksel değerine bağlıdır.

Bu tür bir manuel paylaşım yardımcı olabilse de, YouTube otomatik pazarlama programları, arkadaşlarınıza, abonelerinize ve diğer grupların kullanıcılarına vb. Büyük miktarlarda mesaj göndermenizi sağlayarak etkiyi artırır. Sağlam alıcı seçim araçlarıyla istediğiniz kadar alıcı bulabilirsiniz. Otomatik programlardaki özel seçenekler, aynı kullanıcıya birden fazla kez gönderip göndermediğinizi kontrol etmenize yardımcı olur, bu da istenmeyen postaları önlemeye yardımcı olur. Veriler, kaç isteğin başarılı olduğunu ve kaçının başarısız olduğunu göstermek için toplanır ve ortalamalar yasasına göre, videolarınızda iyi içeriğiniz varsa, sonunda insanlar yorumlarla yanıt verir. Ek olarak, mesajınızda bir yorum istemek, şansınızı on kat artırabilir.

Otomatik YouTube pazarlama aracı kitleri, birçok kişiden çok sayıda görüntüleme, beğenme, kanal görüntülemesi ve yorum almanıza yardımcı olur. Videolar ayrıca izlenme sayılarına ve farklı kişilerden gelen yorumlara göre derecelendirilir, bu nedenle herhangi bir anahtar kelime için sıralamanız ne kadar fazla yorum ve görüntülenme olursa o kadar yüksek olur. Videonuzun aynı çabalarla doğrudan Google arama sonuçlarında görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Otomatik YouTube pazarlama programlarının ve sosyal medya paylaşımının birleşimi, videolarınızda yüksek değerli içerikle uygun şekilde hazırlanmış mesajlar kullanılırsa, YouTube'daki videonuza gerçekten büyük trafik getirebilir. Daha da önemlisi, yorum veya yeni abone ile ne yapılacağıdır. Soru, nasıl tekrar tekrar geri dönecek olan ödeme yapan bir müşteriye dönüştürülebilecekleri haline gelir.
ahmetvedat
Mesajlar: 1
Kayıt: Cum May 06, 2022 9:31 pm

Re: YouTube abone gönderme - YouTube Abonelerini Artırın - Otomatik Programlar

Mesaj gönderen ahmetvedat »

eyvallah teşekkürler. Bu sitedende ben satın alıyorum muhteşem destekleri var: https://erfybilisim.com/youtube-izlenme-satin-al/
halilkaya
Mesajlar: 1
Kayıt: Cum May 20, 2022 6:52 pm

Re: YouTube abone gönderme - YouTube Abonelerini Artırın - Otomatik Programlar

Mesaj gönderen halilkaya »

teşekkürler hocam.youtube abone alma.
Cevapla