Her zaman bitcoin almak zorunda değilsiniz

Cevapla
mttsus
Site Admin
Mesajlar: 176
Kayıt: Prş Eyl 17, 2020 7:25 am

Her zaman bitcoin almak zorunda değilsiniz

Mesaj gönderen mttsus »

Binlerce kripto para birimi içinde bitcoin almak, ünlü klasiklerin yanı sıra, efsunk bir getiri potansiyeline haiz birçok gizli şampiyon var. Bunlardan biri, ileriye dönük blockchain teknolojisinin kullanımı ile çok ikna edici olan çin’in en iyi madeni para neo. Sadece son üç hafta içinde neo extreme yüzde 90 getiri elde edebildi. Biroldukça şirketin yardımıyla benzeri görülmemiş bir büyüme şansı sunan heyecan verici ve gelecek vaat eden bir kripto para. Keşfedilmemiş kripto para birimlerinin patlayıcı performansından yararlanın ve dijital devrimi kutlayın!

Başlarda antshares olarak malum 2014 senesinde şanghay’da da hingfei ve erik zhang tarafından başlatılan neo projesi, dijital varlıkları ve akıllı sözleşmeleri tedvir etmek için merkezi olmayan bir platform kullanarak küresel bir akıllı iktisat olmayı hedefliyor. Temel düşünce, kimliklerini sms veya parmak izi ile önceden doğrulayan özel kullanıcıların blockchain’i nerede ise ücretsiz olarak kullanabilmeleri ve şirketlerin akıllı laflaşmeleri kullanmak için ücret ödemeleridir. Neo ek olarak geliştiricilere kullanıcılar için yararlı uygulamalar uygulama olanağı sunar. Ergonomik bir uygulama örneği, bitcoin almak kripto-ekonomik sistemlerin mevcut teknolojilere entegrasyonunu sağlayan bir uygulama olacaktır. Finans, sanat veya oyun uygulamaları da düşünülebilir.

Ethereum ile benzerliği inkar edilemez, ancak neo’nun ancak ikinci bakışta öne çıkan birçok avantajı var. İlk olarak, blockchain projesi kullanım ihtiyaçında farklılık gösterir: örneğin, ethereum sansüre dayanıklı bir tecim anlamına gelirken, neo yasal olarak emin bir muamele sağlar. Fakatç, ekonomik operatörlerin haiz olduğu bütün hak ve yükümlülüklerle” reel ” ekonomiyi sanal dünyaya taşımaktır. çin hükümetinin projeyi aktif olarak desteklemesi için yeterli sebep. Buna ek olarak, ağ saniyede 10.000 işlemle son derece yüksek bir muamele hızından yararlanır. Bu amaçla, çin platformu özel olarak geliştirilen neo token ve neo gas para birimlerini kullanıyor. Karşılaştırma için, ethereum şu anda saniyede ortalama 15 muamele gerçekleştiriyor. Bir başka avantaj da mevcut programlama yetenekleridir. Burada, çin ağı java yada c-sharp gibi ortak programlama dillerine güveniyor. Bu, yeni uygulamaları kolayca entegre edebilen geliştiriciler için efsunk bir avantajdır. Bundan dolayı, şimdiye kadar keşfedilmemiş olan, sadece kurs sırasında açıkça ortaya çıkan efsunk bir potansiyel var!

Borsa uzmanı gerd weger, bu en iyi madeni parayı sadece üç hafta önce tanımladı ve bahşişiyle yatırımcılara yüzde 90’lık bir getiri sağladı – sadece borsa hizmeti “kripto yatırımcısı”nda. Bu borsa hizmetinde weger, piyasayı geleneksel olmayan yöntemlerle analiz eder ve borsadaki efsunk patlamadan önce yarının bu tür yüksek el ilanlarını keşfeder. Bundan da yararlanabilmeniz için, her hafta patlayıcı büyüme fırsatlarına sahip umut verici bir top coin adayı sunulacak.

Önemli Not

Bu yazıda geçen grafik analizi ve tahminleri hakkında; haber grafik ve tahminler yüklü miktarda para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Aynı durumun tam tersinde kazanmanızı sağlayabilir. Paylaşılanlar tahmini bir analizdir ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Geleceğinizi güvence altına almadan yola çıkmayın.
Cevapla